Kosmetika

Objednat se můžete na tel.:
+420 485 256 750
nebo nám, prosím, napište.

OBJEDNAT SE

KosmetikaPHYTOMER.

Kosmetika ponořena do mořské atmosféry přímo v srdci mořského světa.

PHYTOMER využívá fantastické přírodní zdroje, jedinečnou technologii kultivace mořských řas, vyspělou expertízu mořské biologie. První značka zaměřená na léčivý účinek mořské vody.

100% přírodní vysoce účinná kosmetika, složena z mořských přísad, kterými jsou mořské exopolysacharidy (EPS), unikátní a nenapodobitelné přírodní cukry s revolučními výsledky při kosmetické aplikaci.

Přijďte se ponořit do moře, nechte se hýčkat a získejte zdravou, přirozenou a dlouhotrvající krásu.


Typy ošetření:

PHYTOMER Hydra Blue - Hydratační ošetření

Hydratační ošetření pro všechny typy pleti. Tato péče zajistí účinnou hydrataci, výživu, výrazně rozzáří a vyplní pokožku. Kombinuje výrobky s příjemnými texturami a velmi uvolňující masáží, čímž hydratuje a zklidňuje pleť, která okamžitě ukáže svou přirozenou svěžest. Ošetření je vhodné pro všechny druhy pleti.

Postup:

Odlíčení – krátká úvodní masáž obličeje, krku a dekoltu. Úprava a barvení obočí. Ruční depilace horního rtu. Exfoliace enzymatickým peelingem. Čištění pleti a detoxikace pokožky prostřednictvím hřejivé masky. Hloubkové čištění obličeje. Francouzská relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu hydratačním masážním krémem. Vyživující hydratační sérum pro intenzivní a rychlou hydrataci pokožky. Rehydratační maska. Závěrečná aplikace hydratačního krému. 

Délka trvání: 75 min.

Cena: 1.500 Kč


PHYTOMER Acnipur - Ošetření pro aknózní pleť

Ošetření pro aknózní pleť bez ohledu na váš věk. Kombinace vybraných produktů čistí vaši pleť do hloubky, zanechává jí matnou, svěží a zdravou. Díky svému stahujícímu účinku vaši pleť vyrovnává. Redukuje nedostatky pleti, uvolňuje ucpané póry a reguluje nadbytečný kožní maz.

Postup:

Odlíčení. Exfoliace hloubkovým kyselinovým peelingem. Úprava a barvení obočí. Ruční depilace horního rtu. Čištění pleti a detoxikace pokožky prostřednictvím zahřívací masky. Hloubkové čištění obličeje. Post-extrakční sérum pro odstranění nečistot usazených hluboko v pórech. Nanesení matující čistící masky. Závěrečná aplikace krému. 

Délka trvání: 75 min.

Cena: 1.500 Kč


PHYTOMER City Life - ošetření pro unavenou, povadlou a nesjednocenou pleť

Osvěžující a očistné ošetření. Profesionální ošetření zaměřené na městskou pleť, pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí  - dehydratací, tmavými skvrnami, unavenou a povadlou pleť s otoky a kruhy pod očima. Výsledkem ošetření je okysličená, zdravější a hydratovaná pokožka.

Postup:

CITY LIFE – unavená povadlá pleť

Odlíčení – krátká úvodní masáž obličeje, krku a dekoltu. Úprava a barvení obočí. Ruční depilace horního rtu. Exfoliace obnovujícím peelingem. Čištění pleti a detoxikace pokožky prostřednictvím zahřívací masky. Hloubkové čištění obličeje. Francouzská relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu hydratačním masážním krémem. Olejové sérum na unavenou pleť. Osvěžující krémová maska s detoxikačními účinky. Závěrečná aplikace krému. Ošetření je zpříjemněné relaxační masáží rukou.

CITY LIFE – nesjednocená, pigmentovaná pleť

Odlíčení – krátká úvodní masáž obličeje, krku a dekoltu. Úprava a barvení obočí. Ruční depilace horního rtu. Exfoliace kyselinovým peelingem s AHA kyselinami. Čištění pleti a detoxikace pokožky prostřednictvím zahřívací masky. Hloubkové čištění obličeje. Francouzská relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu hydratačním masážním krémem. Gelové sérum s okamžitým osvěžujícím efektem, redukujícím tmavé skvrny. Osvěžující krémová maska s detoxikačními účinky. Závěrečná aplikace krému.

Délka trvání: 75 min.

Cena: 1.500 Kč


PHYTOMER Extended Youth - protivráskové a vypínací ošetření

Luxusní protivráskové a vypínací ošetření pro všechny typy pleti. Účinná léčba pro omlazení pleti, vyplnění vrásek a změnu struktury obličeje. Hloubka vrásek je snížena až o 66 %. Vrásky jsou redukovány, pokožka je až 5x pevnější, pleť je zářivější.

Postup:

Odlíčení – krátká úvodní masáž obličeje, krku a dekoltu. Úprava a barvení obočí. Ruční depilace horního rtu. Exfoliace obnovujícím peelingem. Čištění pleti a detoxikace pokožky zahřívací maskou. Hloubkové čištění obličeje. Doplňující sérum předcházející výskytu vrásek. Francouzská relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu hydratačním masážním krémem. Koncentrát proti vráskám, který vyhlazuje, hydratuje a zanechává pleť zářivou. Zpevňující koncentrát s vysokou koncentrací vypínacích složek, poskytující okamžitý lifting. Napínací vyhlazující maska. Závěrečná aplikace protivráskového krému, který redukuje hluboké i jemné vrásky, zlepšuje cirkulaci a uchovávání vody v pokožce. 

Délka trvání: 100 min.

Cena: 1.800 Kč


PHYTOMER Douceur Marine - Zklidňující ošetření

Zklidňující ošetření. Zábalová péče pro zjemnění pokožky a zlepšení ochrany u citlivé pleti nebo pleti se sklonem k zarudnutí. Působí proti podráždění, snižuje pocity napětí, působí proti zarudnutí, malé nežádoucí žilky jsou méně viditelné. Pokožka je vyhlazená a chráněná před environmentálním stresem.

Postup:

Odlíčení. Exfoliace enzymatickým peelingem. Úprava a barvení obočí. Ruční depilace horního rtu.  Čištění pleti a detoxikace pokožky zahřívací maskou. Hloubkové čištění obličeje. Zklidňující protizánětlivé sérum pro podrážděnou pleť. Francouzská jemná relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu hydratačním masážním krémem. Posilující gel chránící proti podráždění. Intenzivní zklidnění komfortní ochrannou maskou s protizánětlivými a vyhlazujícími účinky. Závěrečná aplikace regeneračního ochranného krému.

Délka trvání: 100 min.

Cena: 1.800 Kč


PHYTOMER Eye Perfection - Komplexní péče o oční okolí

Vyhlazuje a rozjasňuje oční oblast, zmírňuje únavu. Po ošetření jsou oční kontury a vrásky viditelně zjemněny, tmavé kruhy pod očami a otoky  jsou zredukovány.

Postup:

Odlíčení. Krátká úvodní masáž obličeje a krku. Krémová maska pro kompletní revitalizaci očního okolí.  Masáž očního okolí, čela a oblasti nosa. Speciální masáž očního okolí jemnými štetečkami. Aplikace hedvábné plastifikačné masky pro rozjasnění pohledu. Závěrečná aplikace očního krému a krému na obličej.

Délka trvání: 45 min.

Cena: 850 Kč


Kosmetické ošetření GERnétic dle potřeby klienta

Délka trvání: 60 - 90 min.

Cena: 1.500 Kč


Relaxační balíček "pro princeznu"

Kosmetické ošetření GERnétic dle potřeby klienta + detoxikační zábal z mořských řas "Masque Marine Essence" GERnétic. Následuje zapracování výživného tělového mléka jemnou efleráží do celého těla.

Délka trvání: 120 min.

Cena: 3.000 Kč