Speciální nabídka

Objednat se můžete na tel.:
+420 485 256 750
nebo nám, prosím, napište.

OBJEDNAT SE

Speciální nabídka

LIPOCUTANICA - liposukce ultrazvukem

se připravuje

neinvazivní bezbolestivá procedura, označována též jako liposukce 3. generace.

Cílem je odstranění přebytečného tuku z těla. Oproti klasické liposukci, kdy se jedná o operativní (invazivní) zákrok, je tento zákrok neinvazní a tukové buňky jsou likvidovány působením vysokofrekvenčního ultrazvuku. Při aplikace této metody dochází k zahřátí tukových buněk a následného vyplavení tuku z tukové buňky skrze její membránu a to do hloubky 1,5 - 2,0 cm. Obsah tukových buněk ve formě mastných kyselin je za pomocí lymfatického systému odbouráván z těla ven. Úbytek tuku je velmi závislý na postavě , metabolismu a struktuře tukových buněk ošetřované partie a je individuální. Rozpuštěný tuk se dostává z těla opožděně a intensita odbourávání je podporována aktivací lymfatického systému (lymfodrenáž) a pohybovou činností ošetřovaných partií.

Výhody a nevýhody

Jde o bezbolestnou neinvazivní metodu s positivním účinkem, s minimálním rizikem a rychlou reonvalescencí. Po aplikaci je kůže hladká bez zvrásnění a jizev. Nevýhodou je častější aplikace s ne tak okamžitě viditelným efektem.

Kontraindikace

Menstruace (v době ošetření). Těhotenství. Záněty či infekční onemocnění v místě aplikace. Vážná jaterní a ledvinová onemocnění. Cévní poruchy a arteroskleróza. Vysoký cholesterol. Troboflebitida. Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem. Osoby s kovovými implantáty v těle a osoby užívající léky proti srážlivosti krve.